USŁUGIOFERTA USŁUGOWASkup aut osobowych

Masz samochód, który nie jest Ci potrzebny? Nie masz czasu na jego sprzedaż? Zgłoś się do nas! Zajmujemy się skupem samochodów osobowych, także uszkodzonych na terenie całej Polski. Skupujemy samochody osobowe wszystkich marek.

Złomowanie samochodów

Twój samochód nie nadaje się już do użytku lub jego naprawa jest zbyt kosztowna? Dobrym rozwiązaniem w takim przypadku jest oddanie auta na złomowanie, aby zezłomować auto musi znać numer VIN bądź numer nadwozia, podwozia lub ramy.

Transport maszyn i urządzeń

Nasza firma zajmuje się również obsługą transportu maszyn i urządzeń na terenie wszystkich województw. Zapewniamy jakość i bezpieczeństwo.

Laweta pomoc drogowa

Świadczymy również całodobowe usługi związane z lawetą oraz pomocą drogową na terenie całego kraju. Dzięki współpracy tylko z doświadczonymi kierowcami możemy Państwu zapewnić najwyższej klasy jakość i bezpieczeństwo.

Wulkanizacja mobilna

Potrzebujesz wymienić opony, ale nie masz czasu do nas przyjechać? Nie szkodzi my przyjedziemy do wskazanego przez Ciebie miejsca i zajmiemy się wszystkim. Działamy na terenie całej Polski! Usługa świadczona jest przez nas 24h/ dobę.

Holowanie z OC sprawcy

Nie musisz martwić się o koszt holowania Twojego pojazdu, jeśli to ty jesteś osobą poszkodowaną w zajściu drogowym. Nasza firma zajmuje się również holowaniem samochodów z OC sprawcy, i to na terenie całej Polski.